Technologia na miarę Sci-Fi, czyli co w innowacjach piszczy?

Nauka i rozwój idą w parze. Potrzeba jedynie pomysłu i działania do stworzenia super rozwiązań, abyśmy mogli korzystać z najnowszych, dostępnych technologii. Nasze ekologiczne centrum rozrywkowe zapewnia nie tylko świetną zabawę, ale i edukuje. W Strefie Innowacji dowiesz się wszystkiego o nowinkach technologicznych. Znajdziesz show room z prawdziwymi robotami!

Na pierwszy ogień idą: innowacyjny kompostownik oraz samoobsługowe robotyczne ramiona, otwierające puszki z PEPSI i REDBULL. To miejsce, które przybliży innowacje, wykorzystane technologie i ich działanie.
Poczuj dreszczyk emocji, Sci-fi na wyciągnięcie ręki!

Jak wiesz z artykułu „Napędzani słońcem, bo fotowoltaika da się lubić” inwestujemy w ekologiczne rozwiązania. W strefie technologicznej E.FE.SO dowiesz się jak działają nasze moduły fotowoltaiczne, czy najnowszy kompostownik, który przetworzy nie tylko eko opakowania, czy odpady bio, ale też odpady mięsne, ryby czy kości! U nas nic się nie zmarnuje, bo przerobiony kompost wykorzystamy do ocieplenia naszego obiektu.

Technologia to rozwój, a eko innowacje to przyszłość!

Nasza mantra, to zero waste, dlatego szukamy potencjału, gdzie się da. Interesujemy się tym, co w eko nowościach piszczy i próbujemy znaleźć sposób, jak je wprowadzić w życie. Wiesz, że nawet tańcząc możesz produkować energię elektryczną ? Zaciekawiliśmy Cię? Przyjdź do naszej Strefy Innowacji dowiedzieć się więcej!