PRO E.FE.SO, bo wspieramy wszystko co najlepsze

Troska o ekologię i kreatywne rozwiązania są dziś motorem napędowym biznesu, dlatego stworzyliśmy przemyślaną przestrzeń, która łączy rozrywkę z ekologią. Teraz możesz spędzać swój czas wolny z rodziną i znajomymi, dbając o środowisko!

Ciągły rozwój gospodarki i świadomości ekologicznej zmusza do refleksji i tworzenia nowych rozwiązań.
Każdy producent i usługodawca ponosi odpowiedzialność za wpływ swojego biznesu na środowisko naturalne.
Dlaczego to takie ważne? Ponieważ wyprodukowanie każdego sprzętu, produktu, opakowania czy nawet dostarczenie usługi sporo Ziemię kosztuje. Określenie „zielony biznes” to inaczej ideologia prowadzenia biznesu z myślą o Ziemi i ochronie jej zasobów. My poszliśmy o krok dalej i stworzyliśmy
„zielone centrum rozrywki”. Co to znaczy?

Centrum Rozrywkowe 100% z recyklingu, jedyne takie w kraju!

Miasto Recyklingu to pierwszy w Polsce, ekologiczny obiekt rekreacyjno-rozrywkowy!
Daliśmy drugie życie ogromnej, nieużywanej powierzchni starej fabryki. „Z drugiej ręki” mamy również kontenery, sprzęt i materiały tworzące strefę gastro. Nasza kuchnia korzysta z lokalnych, ekologicznych produktów, wyłącznie od polskich rolników. Używamy opakowań eko lub wielokrotnego użytku, segregujemy i kompostujemy odpady. Przerobionym kompostem ogrzewamy naszą przestrzeń, a żeby tego było mało jesteśmy zasilani energią słoneczną! Stawiamy na ZeroWaste!

Nasze Centrum Rozrywkowe to wielki plac zabaw wykorzystany w nieoczywisty sposób. Znajdziesz tu super atrakcje, pyszne jedzenie i edukację, czyli
wszystko co najlepsze w jednym miejscu!
Przygotowaliśmy dla Ciebie 6 stref:

Strefa Kultura

Pro familijne wydarzenia dla każdego, to idealny pomysł na spędzanie wspólnego czasu zarówno dla małych, jak i dużych.

Strefa Sport

Przestrzeń dla lubiących ruch i zabawę, czyli skate park, park trampolin i sporty ekstremalne z najlepszymi, z najlepszych.

Strefa Eventy muzyczne

Świetna muzyka do słuchania i tańczenia, czyli wielkoformatowe koncerty i scena klubowa pod namiotem.

Strefa Innowacje

Miejsce spotkań z technologią i edukacją, to Show Room dla naszych najnowszych eko innowacji i pokazy robotów samoobsługowych.

Strefa Dialog

Miejsce spotkań stworzone do nawiązywania kontaktów i współpracy biznesowej, a wszystko przy pysznym jedzeniu

Strefa Polskie marki

Muzeum Motoryzacji FSO, czyli wystawa klasyków polskich aut produkowanych za czasów działającej fabryki samochodów osobowych.

Kto stoi za projektem E.FE.SO, kim jesteśmy? My to ekipa znajomych, specjalistów różnych dziedzin, która ma super pomysł i realizuje go razem. Nie jesteśmy wielką firmą, ani żadnym korpo. Wzięliśmy kredyty, żeby stworzyć
ten projekt i jesteśmy z niego dumni! Bądź pro eko razem z nami!